Новини » Політика 15 червня, 2019, 5:45
Дискредитація СБУ: в контррозвідці звинуватили румунського втікача Лабутіна
ZIK
ZIK

Михайло Лабутін обґрунтовано підозрюється в організації трьох замовних вбивств, які ми будемо доводити. Через це він зараз намагається будь-яким способом дискредитувати наш департамент.

Це заявив керівник Департаменту контррозвідки Олексій Петров в ефірі ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Коментуючи останні повідомлення щодо замаху на своє життя, народний депутат України Ігор Мосійчук зауважив, що в межах цієї справи вже встановлений організатор.

«Встановлений організатор – це громадянин Російської Федерації. Але цікаво, що за тиждень до ефіру з’явилося відео, де звинуватили в замаху на мене керівника Департаменту контррозвідки пана Петрова та його підлеглих. До того ж є розмова осіб, які замовляли цей ролик, і чому замовляли – для дискредитації Служби безпеки України», – заявив Ігор Мосійчук.

Його слова підтвердив керівник Департаменту контррозвідки Олексій Петров, який до того ж вказав ім’я замовника інформаційного вкиду.

«Це не єдиний інформативний викид щодо підрозділу контррозвідки. Я розумію, що це робиться системно та цілеспрямовано для того, щоб або дестабілізувати ситуацію в колективі, або знизити розвідактивність.

Контррозвідку намагаються втягнути в політичні рухи, зокрема заявляючи те, що я – керівник контррозвідки Олексій Петров, є 37-м номером у списку Європейської солідарності – це неправда. З таким же ім’ям є відомий ветеран АТО, блогер, який має відношення до списку», – підкреслив Олексій Петров.

Що ж до звинувачень у причетності СБУ до замаху на народного депутата Мосійчука, то службовець спростував такі плітки і заявив про спільні операції щодо збереження життя політика, викриття організаторів і виконавців злочину.

«Замовником цих інформаційних викидів є Михайло Лабутін, який наразі ховається в Румунії. І невідомо за яких обставин він спромігся отримати там політичний притулок. Через отримання відповідного статусу Інтерпол зняв з нього «червону картку», але ми будемо апелювати. Він обґрунтовано підозрюється в організації трьох замовних вбивств, які ми будемо доводити», – наголосив Олексій Петров.

Як повідомляли, Дмитро Ярош виступив на захист контррозвідки, заявивши, що це найрезультативніший підрозділ СБУ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 05:11 :09