Новини » Політика

Відтермінувати зустріч із законом: експерт припустив, чому Порошенко іде у Раду

ZIK

Петро Порошенка став першим номером у списку «Європейської солідарності», щоб таким чином уникнути політичних переслідувань. Вже зараз є кілька справ, пов’язаних з його діяльністю. Тож він намагатиметься сховатись за недоторканністю.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Віктор Прошкін.

Політичний експерт Олександр Антонюк переконаний: зараз правильним ходом для Петра Порошенка було б завести свою партію у Верховну Раду і на самому старті зняти із себе повноваження народного депутата.

«Він може завести цю партію, а в історії залишитись п’ятим президентом України», – наголосив Антноюк.

Він переконаний: у Порошенка, як політика, буде набагато більше можливостей для маневрів, ніж у статусі нардепа-опозиціонера після посади президента.

Водночас політолог Олексій Якубін додав: те, що Порошенко став першим номером у списку «Європейської солідарності» – досить сумнівний крок.

«Краще він обрав би неформальне лідерство», – вважає Якубін.

Однак, на думку політичного експерта Віктора Прошкіна, хоча Порошенка справді відмовляли від такої ідеї, він став офіційним лідером у списку свої партії, бо боїться політичних переслідувань і можливих кримінальних справ.

«Він намагатиметься уникнути їх в парламенті, сховатись за депутатську недоторканністю, ускладнити процедури слідчим органам. Адже вже зараз є кілька справ, пов’язаних з його діяльністю. Об’єктивні вони чи ні – покаже час та слідство. Однак Порошенко хоче відтермінувати зустріч з Фемідою», – переконаний Прошкін.

Тож, за його словами, найкращим виходом для Порошенка буде пройти в парламент і далі вже діяти по ситуації

«Раптом щось піде не так, як планує «Слуга народу» чи інші політичні сили – завжди буде час для маневру та здійснення кроків навипередження», – підкреслив Віктор Прошкін.Loading...