Новини » Політика

Варто розібратись з Вакарчуком: Соболєв прокоментував можливість участі «Батьківщини» у коаліції

ZIK

Після парламентських виборів «Батьківщина» точно не об'єднуватиметься з Петром Порошенком та партією «За життя». Є можливість об'єднання лише з командами Зеленського чи Вакарчука. Однак, остання команда ще викликає дуже багато запитань.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Соболєв.

Він наголосив, що для того, аби об'єднуватись з кимось у парламенті, передовсім, необхідно подолати 5-відсотковий бар'єр під час майбутніх виборів.

«Тому сьогодні можна говорити про імовірні об'єднання лише з тими силами, які, згідно з усіма опитуваннями, долають цей бар'єр. Наприклад, серед тих, хто має такі шанси, для нас буде неприйнятним об'єднання з партією «За життя». Я не уявляю такого об'єднання, і це наша стійка позиція», – запевнив нардеп.

Крім того, він заявив, що не уявляє об'єднання з «євроворами», які 5 років розказували про те, як крав Янукович, а самі робили те ж саме.

«Якщо вести мову про дві політичні сили, що залишились – команди Зеленського і Вакарчука – я думаю, що перш за все, нам потрібно розібратися з командою Вакарчука. Варто розібратись, чи це не та сама урядова команда Порошенка – люди, які були на посадах експертів або помічників», – зазначив Сергій Соболєв.

За його словами, потрібно розібратись, чи не ці самі люди проводили політику минулих 5 років, а сьогодні перефарбувались і називають себе «новою силою».

«Я вважаю, що природнім буде союз з тими, хто вважає, що режими Януковича і Порошенка – це тотожні режими. Одні крали під іменем Росії, а інші – під іменем Європи. Однак, навряд чи вони чимось відрізняються», – заявив парламентар.

Нагадаємо, Сергій Соболєв назвав другу п'ятірку «Батьківщини» на виборах до Верховної Ради України.Loading...