Новини » Львів

В Яворові відзначили медиків з нагоди їхнього професійного свята

Учора, 13 червня, в місті Яворові Львівської області відбулася урочиста академія з нагоди прийдешнього Дня медичного працівника за участі представників різних професій галузі охорони здоров’я КНП «Яворівська центральна районна лікарня».

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Подія відбулася в міському Народному домі Яворова, де медики найперше хвилиною мовчання вшанували пам’ять колег, яких нині вже немає в живих.

Головний лікар КНП «Яворівська центральна районна лікарня» Михайло Дмитрів, побажавши колегам всіх гараздів, удостоїв Грамот та Подяк лікарів, фельдшерів, медичних сестер не лише з Яворова, а й навколишніх сіл.

Звертаючись до присутніх, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак та заступник голови Яворівської РДА Назар Сойко наголосили, що споконвіку професія медика була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Медичним працівникам за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі району та з нагоди Дня медичного працівника керівники Яворівщини вручили Грамоти від районної ради та райдержадміністрації.

Мер Яворова подякував медичним працівникам за сумлінну працю, а також разом із лідером молодіжного руху на Яворівщині, депутатом Яворівської міської ради Ігорем Грабовським відзначив нагородами найкращих представників цієї вкрай важливої професії.

Нагадаємо, що в 2019 році День медичного працівника припадає на 16 червня.

Loading...