В Україні завершилося виробництво фільму «Мої думки тихі»

Студія «Toy Cinema» презентувала Держкіно завершений виробництвом дебютний повнометражний ігровий фільм режисера Антоніо Лукіча «Мої думки тихі».

Про це повідомляє Держкіно.

«Мої думки тихі» – це історія про молодого звукорежисера Вадима. Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, він отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» і вирушити в «привабливу Канаду». Подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима. 

Кінопроект трагікомедії «Мої думки тихі» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Державна фінансова підтримка стрічки становить 8 млн 678,7 тис. грн. при загальній вартості виробництва 9 млн 230,8 тис. грн. Спродюсували картину Алла Бєлая та Дмитро Суханов. Зйомки проходили в Києві, у Карпатах та на Закарпатті.

Будучи у монтажно-тонувальному періоді, проект «Мої думки тихі» здобув головний приз індустріальної платформи Вільнюського міжнародного кінофестивалю. До участі у Meeting Point Vilnius проект вже був представлений та вигравав нагороди на багатьох індустріальних секціях України та Європи: Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю, Connecting Cottbus, Boat meeting КМКФ «Молодість» та лабораторії First Cut Lab. 

«Рівно за три тижні відбудеться світова прем’єра фільму в Карлових Варах», – зауважив після перегляду Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Нагадаємо, що стрічка увійшла до конкурсної програми East of the West Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, який пройде з 28 червня по 6 липня.

Підготувала для IA ZIK

Анастасія Павліченко

Loading...
Loading...
Loading...