Новини » Світ 14 червня, 2019, 22:52
В ООН пройшло фінальне слухання про порушення Росією прав Києва у Чорному та Азовському морях
Суд ООН
Суд ООН

Суд ООН завершив слухання за позовом про порушення Росією прав Києва у Чорному, Азовському морях та Керченській протоці, приступає до обговорення.

Про це повідомив юрисконсульт, що представляє цей суд, Хуан Ігнасіо Массун, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Судді в Міжнародному суді ООН в Гаазі приступають до обговорення поданого Україною позову по справі про права прибережної держави в Чорному та Азовському морях і в Керченській протоці.

За підсумками розгляду спору буде прийняте рішення, яке може передбачати відшкодування збитків згідно з додатком 7 до Конвенції ООН по морському праву, пояснив юрисконсульт.

Стаття 10 додатка 7 Конвенції встановлює, що «рішення арбітражу обмежується предметом спору і в ньому викладаються мотиви, на яких воно засновано». Стаття 11 передбачає, що «рішення остаточне і оскарженню не підлягає, якщо сторони в суперечці заздалегідь не домовилися про процедуру оскарження».

Арбітражний розгляд було порушено 16 вересня 2016 року. Україна подала заяву про порушення Росією Конвенції ООН по морському праву, ініціювавши розгляд про права прибережної держави у Чорному, Азовському і Керченській протоках.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 05:04 :09