Новини » Події 50

В окупованому Криму російські силовики затримали кримського татарина

Фото: radiosvoboda.org/Кримська Солідарність

У селі Краснівка Сімферопольського району анексованого Криму 14 червня російські силовики провели обшук в будинку кримських татар. Зокрема, затримали і доставили до Сімферополя Емірхана Муртазаєва.

Про це повідомляє проект Радіо Свобода Крим. Реалії

«Під час обшуку вилучили комп’ютер, поводились чемно. Ми запитали: на довго ви його забираєте? Відповіли, що на півтори години», – розповіли родичі затриманого, які відмовилися підписувати постанову про проведення обшуку та інші процесуальні документи.

Як уточнює громадська ініціатива «Кримська солідарність», обшук проводився в домі Бекіра і Еміне Муртазаєвих, їхній затриманий син Емірхан, на той час був в будинку.

«У Емірхана є психіатричний розлад – шизофренія, він стояв на психіатричному обліку. Рідні стурбовані його станом», – йдеться у повідомленні організації на сторінці у Facebook.

Російські силовики наразі не коментують причини обшуку і затримання.

Нагадаємо, 10 червня в будинках кримських татар в трьох районах анексованого Криму були затримані восьмеро чоловіків. Пізніше підконтрольний Кремлю Київський райсуд Сімферополя взяв їх під варту у справі про «організацію або участь в діяльності терористичної організації».

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

Loading...
Loading...
Loading...