Новини » Економіка 14 червня, 2019, 14:05
Уряд затвердив новий склад правління Укрзалізниці
Укрзалізниця. Фото: УНІАН
Укрзалізниця. Фото: УНІАН

Кабінет Міністрів України затвердив новий склад правління Укрзалізниці.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Рішення опублікували у газеті «Урядовий кур’єр». Там йдеться, що до складу Укрзалізниці ввели до складу правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика (працював у наглядовій раді компанії, у 2014-2016 роках – керівник служби міністра Міністерства фінансів України); Марчіна Целеєвського (очолював найбільшого польського залізничного оператора – PKP Intercity, керував пасажирською компанією PKP); Франтішека Буреша (останні роки очолював Центр досліджень і випробувань залізниць «Чеська залізниця» VELIM) та Сергія Кушніра (працює в команді УЗ з початку 2019 року в якості директора з ремонту рухомого складу, керував службою віце-прем’єр-міністра України).

Також Кабмін вивів зі складу правління компанії Іренеуша Василевського та Марека Залєсного. Разом з тим у складі правління «Укрзалізниці» продовжать свою роботу Желько Марчек (у 2014-2015 роках був незалежним членом наглядової ради «Укрросметалл») та Ремігіуш Пашкевич (у 2012-2015 роках очолював PKP PLK, польського оператора залізничної інфраструктури).

«Кадровий відбір нових топ-менеджерів провело рекрутингове агентство Odgers Berndtson, а поетапну оцінку результатів – наглядова рада «Укрзалізниці», – сказано у повідомленні.

Читайте також: У червні почав курсувати вагон до курортів Болгарії, – Укрзалізниця

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 13:07 :00