Уряд готовий захищати SkyUp у правоохоронних та судових органах

Літак авіакомпанії SkyUp Airlines. Фото: facebook.com/skyup.aero

Міністерство інфраструктури та Міністерство юстиції України можуть звернутися до правоохоронних органів та Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо рішення Баришівського суду Київської області, який скасував ліцензію на здійснення перельотів компанії SkyUp.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає прес-служба відомства.

За словами Омеляна, відповідне рішення про звернення до суддівських та правоохоронних органів в уряді ухвалять після отримання відповідних роз’яснень цього рішення. Відповідне роз’яснення попросила надати Державіаслужба.

«Ми отримали рішення Баришівського районного суду. Державіаслужба направила лист із заявою про роз’яснення судового рішення. Після отримання цього роз’яснення ми будемо вживати дії в рамках чинного законодавства і, безумовно, з усією повагою до суду», – заявив Омелян.

За його словами, авіакомпанія SkyUp продовжує нормально функціонувати та здійснювати перевезення пасажирів. Рішення про анулювання її ліцензії оскаржили в апеляції.

12 червня стало відомо, що Баришівський суд Київської області призупинив ліцензію на здійснення перельотів українській авіакомпанії SkyUp. За словами представників авіакомпанії, позов подала особа, яка навіть не була її клієнтом.

SkyUp оскаржила рішення суду в апеляції, згодом в уряді доручили забезпечити діяльність української авіакомпанії.

18 травня 2018 SkyUp отримав право на здійснення польотів.

Loading...