Новини » Економіка 14 червня, 2019, 7:21
Україна здійснить добровільний внесок в фонд Організації американських держав

Кабінет Міністрів здійснить добровільний внесок України в фонд Організації американських держав (ОАД) як постійний спостерігач, що буде сприяти розвитку співробітництва з державами Північної та Південної Америки.

Згідно з розпорядженням Кабміну від 12 червня 2019 № 415-р, оприлюдненому на сайті відомства в четвер, Україна внесе в ОАД $ 40 тис. за рахунок коштів бюджетної програми 1401020 «Внески України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів», пише Інтерфакс-Україна.

Підкреслюється, що внесок сприятиме поглибленню політичного діалогу Києва з ОАД в питаннях регіональної та глобальної безпеки, боротьби з тероризмом і наркобізнесом, правозахисної діяльності, а також розвитку торгово-економічного співробітництва.

В інформації також зазначається, що здійснення Україною добровільного внеску в ОАД має на меті створення платформи для розширення співпраці з країнами ОАД і зміцнення міжнародної підтримки України, зокрема в рамках ООН та інших міжнародних організацій, в умовах російської агресії.

Кабмін зобов’язав Міністерство закордонних справ проінформувати Генерального секретаря ОАД про прийняте рішення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 23:15 :29