Новини » Світ 126

У Сербії розпочнуться російсько-білорусько-сербські військові навчання

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Військовослужбовці Псковської десантно-штурмової дивізії зі штатною технікою вирушили до Сербії, де візьмуть участь у спільному сербсько-білорусько-російські навчання «Слов’янське братство – 2019», які починаються 14 червня.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на прес-службу Міністерства оборони Росії.

«У ході навчання десантники трьох країн відпрацюють спеціальні дії з підготовки та застосування коаліційної тактичної групи при виконанні контртерористичних завдань», – йдеться у повідомленні.

Для проведення навчання обіцяють задіяти понад 50 одиниць колісної та гусеничної військової техніки і літаки Військово-транспортної авіації Іл-76МД.

«Після прибуття в район проведення навчання військовослужбовці трьох країн проведуть підготовчі заходи, а на території військового містечка бригади Сил спеціальних операції збройних сил Республіки Сербія в м. Панчево відбудеться церемонія відкриття спільного навчання», – зазначили у відомстві РФ.

У навчаннях, які пройдуть з 14 по 27 червня, візьмуть участь близько 600 військовослужбовців. Від Повітряно-десантних військ Росії візьмуть участь близько 200 десантників, від збройних сил Республіки Сербія – близько 300 осіб, від Білорусі – до 60 військовослужбовців.

«На першому етапі навчання буде проведено злагодження підрозділів, відпрацьовані завдання з контртерористичної тактики, проведені заняття з повітряно-десантної та вогневої підготовки», – додали у Москві.

Читайте також: У Росії вважають, що написання назви столиці України Kyiv, а не Kiev не є обов’язковим

Loading...
Loading...
Loading...