Новини » Спорт

Стрибун у висоту Богдан Бондаренко виступить на ІІ Європейських іграх-2019

Планку долає лідер світового сезону Богдан Бондаренко / uaf.org.ua

У складі збірної України з легкої атлетики на ІІ Європейські ігри-2019, які стартують у Білорусі Мінську вже 21 червня, відбулися зміни.

Зокрема, випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Дмитро Дем’янюк не зможе взяти участь у змаганнях через травму, тож його замінить Богдан Бондаренко, повідомляє прес-служба ФЛАУ.

«Враховуючи письмову заяву Дмитра Дем’янюка про отримання травми та неможливості участі у складі збірної України у Європейських іграх (Мінськ, 21–29 червня), Виконавчий комітет ФЛАУ, за поданням головної тренерської ради штатної збірної команди України з легкої атлетики, прийняв рішення замінити у складі офіційної делегації національної збірної України Дмитра Дем’янюка (стрибки у висоту) на Богдана Бондаренка (стрибки у висоту)», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що бронзовий призер Олімпіади-2016 Богдан Бондаренко наразі очолює світовий топ-лист сезону зі стрибків у висоту з результатом 2 м 31 см, показаним у Римі 6 червня 2019 року.

Таким чином, склад української команди в Мінську наразі виглядає так:

жінки – Христина Стуй (100 м), Ганна Плотіцина (100 м з/б), Яна Качур (гонка переслідування, 200 м), Тетяна Мельник (змішана естафета 4х400 м), Анна Рижикова (змішана естафета 4х400 м), Аліна Логвиненко (змішана естафета 4х400 м), Наталя Прищепа (гонка переслідування, 600 м), Ольга Ляхова (гонка переслідування, 600 м), Марина Бех-Романчук (стрибки в довжину), Христина Гришутіна (стрибки в довжину), Анна Гацько-Федусова (метання списа);

чоловіки – Сергій Смелик (100 м), Артем Шаматрін (110 м з/б), Богдан Чорномаз (110 м з/б), Олексій Поздняков (змішана естафета 4х400 м), Данило Даниленко (змішана естафета 4х400 м), Станіслав Сеник (гонка переслідування, 400 м), Євген Гуцол (гонка переслідування, 800 м), Олег Миронець (гонка переслідування, 800 м), Андрій Проценко (стрибки у висоту), Богдан Бондаренко (стрибки у висоту).

Нагадаємо, Європейські ігри-2019 проходитимуть з 21 по 30 червня в Мінську (Білорусь). Учасниками змагань стануть понад 4 тисячі спортсменів із 50-ти країн, які розіграють 199 комплектів нагород в 15-ти видах спорту, а також ліцензії на ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 у Токіо. На змаганнях у Білорусі результати допінг-тестів контролюватиме Європейський олімпійський комітет (ЄОК). Натомість Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) навіть не дізнається підсумків тестування.

 

 

 Loading...