Новини » Економіка 14 червня, 2019, 16:15
США наголошують на важливості міжнародного аудиту Укроборонпрому
Укроборонпром. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Укроборонпром. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк провів зустріч з тимчасово повіреним у справах США в Україні Крістіною Квін. Вона наголосила на важливості аудиту Укроборонпрому.

Під час зустрічі сторони обговорили стан і перспективи реформування сектору безпеки і оборони України та питання розширення двостороннього співробітництва зі США, передає прес-служба РНБО.

Серед пріоритетів у роботі РНБО України секретар Ради назвав воєнну реформу, а також реформування ДК «Укроборонпром», постачання якісної зброї та техніки для української армії, енергетичну безпеку, кібербезпеку, реформу СБУ та розвідувальних органів.

Торкаючись зовнішньополітичних викликів, які можуть загрожувати безпеці України, Данилюк заявив, що «РНБО України має стати майданчиком, що здатен оперативно реагувати на всі можливі проблеми».

Секретар Ради також акцентував на важливості активізації роботи «мінського формату».

У свою чергу, Квін відзначила прогрес у реалізації оборонної реформи, наголосила на важливості проведення прозорого міжнародного аудиту ДК «Укроборонпром» та запевнила у незмінності підтримки США України на геополітичній арені.

Додамо, Уряд скасував рішення про виділення 32 мільйонів на аудит «Укроборонпрому».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 09:55 :36