Новини » Події Читать эту новость на русском

Справа Марківа: італійці вимагають від України кілька мільйонів євро компенсації

У справі бійця Національної гвардії Віталія Марківа родичі загиблого фотографа Андреа Роккеллі вимагають кілька мільйонів євро компенсації.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Адвокат Алессандра Баллеріні, захисниця сім’ї Роккеллі, вимагає від суду присяжних призначити сплату компенсації родині Роккеллі на суму 1,8 млн євро – по 500 тисяч євро для матері і для батька загиблого та 800 тисяч євро для цивільної дружини. Окреме грошове відшкодування запропоноване іншим адвокатом для сестри фотографа.

«Ми просимо вироку, який поверне спокій родині та визнає професіоналізм, пристрасть і сміливість Андреа Роккеллі», – заявила Беллеріні.

Захисник від асоціації фотографів-фріленсерів Cesura Lab зі свого боку попросив 15 тисяч євро компенсації від України на організацію професійних курсів для журналістів в Італії.

Адвокат Джуліано Пізапія, який представляє Спілку італійської преси FNSI та обласну Асоціацію журналістів Ломбардії, не озвучив грошової суми відшкодування. Він зазначив, гроші будуть використані з метою захисту італійських журналістів.Loading...