Новини » Світ 14 червня, 2019, 10:01
Спецслужби Британії хочуть реформувати для боротьби з ворогами. Зокрема – з РФ, – ЗМІ
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Спеціальні підрозділи Збройних сил Великої Британії переорієнтують на протидію ворожим державам, зокрема РФ.

Про це повідомляє BBC з посиланням на джерела, передає Укрінформ.

«Спеціальна повітряна служба (SAS) та інші британські спецпідрозділи (UKSF) готові отримати нову місію з протидії російським та іншим силам у всьому світі. Цей план називається «Концепцією спеціальних операцій» і був складений старшим офіцером, відповідальним за спеціальні сили, директором спецсил (DSF)», – йдеться у повідомленні.

На думку людей, ознайомлених з концепцією, частина плану передбачає зміну як структури секретних підрозділів військових, так і того, що вони роблять.

Як зазначається, зараз план розглядають військові начальники. Незабаром його передадуть міністрам, і, ймовірно, його ухвалять.

Планується, що спеціальним силам Великої Британії нададуть більше можливостей для дій в тіні в місцях, де застосовувати звичайні війська буде важко.

«Наприклад, згідно з новим планом, операція може бути почата в прибалтійській республіці або африканській країні для того, щоб розкрити та точно визначити російську таємну діяльність», – йдеться у публікації.

Потім буде прийнято рішення, чи слід оприлюднювати те, що було вивчено, або ж слід таємно співпрацювати з місцевими силами безпеки для того, щоб зірвати таку діяльність.

«Антитерористична задача знижується, а потреба в протистоянні небезпечній міжнародній поведінці супротивників зростає», – сказало одне з джерел.

Читайте також: Єврокомісія нагадує, що потрібно готуватися до жорсткого Brexit

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 04:24 :57