Спадок Януковича: Балицький заявляє, що на рахунках держави не має бути грошей

ZIK

Те, що після втечі Віктора Януковича на казначейському рахунку був мізерний залишок коштів – це нормально, бо якщо у Держказначействі не нуль на рахунку, то воно погано працювало.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Євген Балицький.

Також пан Балицький сказав: гроші мають надходити на рахунок і щогодини розходитися на місця.

Водночас економіст Борис Кушнірук вважає, що можна порівняти економічні показники роботи різних влад.

«Пан Балицький не звалився з неба. Він же був депутатом і за попередньої влади. Партія регіонів залишила країну в умовах економічної катастрофи. Це наслідок не тільки жахливих пограбувань, а й некомпетентності. Достатньо згадати залишок на коррахунку уряду в Нацбанку. Якщо пані Тимошенко залишила 4 мільярди доларів боргів, то влада Януковича – 36 мільярдів і хаос в економіці», – зауважив пан Кушнірук.

Проте пан Балицький заперечив, що не варто розказувати, що після Януковича на рахунку був нуль.

«Саме таке відбувається зараз. Кожен день на рахунку є нуль, бо коли приходять гроші, вони йдуть за призначенням», – зазначив народний депутат.

Однак економіст Кушнірук переконаний, що теперішня влада точно працювала краще, аніж попередня.

«Проте для мене проблема є як із попередньою, цією і майбутньою владою – в тому, що вони не мають розуміння, яким чином хочуть створити ситуацію, щоб ми не залежали від цін на сировину на зовнішніх ринках і створити економіку з високим рівнем доданої вартості», – констатував Євген Балицький.

Нагадаємо, міністр соціальної політики Андрій Рева вважає що люди, які оперують або є розпорядниками коштів на мільярди гривень, мають отримувати таку зарплату, щоб у них не було спокуси.

Loading...