Новини » Політика 14 червня, 2019, 0:46
«Слуга народу» вважає «Голос» Вакарчука за союзника

Партія Володимира Зеленського «Слуга народу» не сприймає жодну зі «старих політсил» за свого союзника, а з партією «Голос» Святослава Вакарчука – «за одне і теж».

Про це в інтерв’ю Українській правді розповів очільник штабу, сьомий номер у списку партії, Олександр Корнієнко.

На його думку, «Слуга народу» перетинається з «Голосом» «у деяких регіонах на Заході, трохи в Києві».

«Але ми не вважаємо їх своїми конкурентами, тому що ми за одне і те ж. От на Сході у нас конкуренти «Опоблок» і «За життя»», – пояснив політик.

При цьому він зауважив, що можливість коаліції з «Голосом» іще треба обговорювати.

«Треба обговорювати, чи може вона бути. Для початку треба подивитися, хто зареєструється, тому що не все зрозуміло», – сказав Корнієнко.

Крім того, за його словами, союз із партією «Сила і честь» також можливий.

«Смешка можна віднести до нових сил. Його партія раніше брала участь у виборах, але в його списку є нові спеціалісти», – зазначив голова штабу.

За словами Корнієнка, позиція його партії стосовно «старих сил», як-от «Опоблоку», «За життя» і «Батьківщини», а саме не утворювати з ними союзу, не змінилася.

«Раніше Володимир Зеленський уже заявляв, що з подібними силами союзів не буде. Він говорив про всі старі політсили. Ця позиція у партії зберігається», – зазначив він.

Нагадаємо: За останніми соцдослідженнями, понад 47% українців уже визначилися з рішенням голосувати за партію Володимира Зеленського.

Читайте більше новин на тему: Святослав Вакарчук

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 00:59 :17