live
Новини » Політика 556 Читать эту новость на русском

Савченко: У «Слузі народу» – броунівський рух

ZIK
загрузка...
загрузка...

У партії Зеленського не все так гладко. «Слуга народу» теж має броунівський рух всередині своєї політичної сили. А це дестабілізує країну в цілому.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Надія Савченко.

За словами народної депутатки, молодим, несистемним людям дуже важко потрапити в українську політику. А от пану Зеленському, зауважила Савченко, вдалося обіграти старих політиків. Але тільки через те, що була запущена нова технологія.

«Це такі лайтові подачі, це віртуальний світ. Ця технологія пройшла на президентських виборах, вона виграла, змогла здивувати стару систему і взагалі цілий світ тим, що ми починаємо шукати нові підходи, що в нас сміх перемагає страх. Адже Порошенко усіх залякував, люди від цього втомилися, і виграв сміх. Ми вже дуже довго проливали сльози», – каже Надія Савченко.

Водночас, зазначає народна депутатка, в партії Зеленського не все так гладко.

«Слуга народу» теж має броунівський рух всередині своєї політичної сили. Це дестабілізує країну в цілому. Якщо такі політичні сили прийдуть у парламент, вони взагалі будуть дестабілізувати країну. От уявіть собі команду, де люди один одного не знають. Хіба не страшно працювати з людиною й не знати, чи підставить вона вам своє плече, чи ні? Так, нові обличчя – це дуже добре. Але молоді політики часто починають з місцевих рад і набираються від старих політиків брудних речей і знання про корупцію. Тому вони системні люди»,– зауважила Савченко.

За її словами, «новим ін’єкціям» сьогодні немає місця у старих політичних силах, які вже роками сидять у Раді.

«Наприклад, у «Батьківщині» є люди, які знаходяться роками на тих самих місцях. У Верховній Раді практично один і той самий колектив. У 2014-му році треба було набрати 5%, тому там з’явилася Шкрум, Рябчин, я і Луценко. Тобто з’явилися люди не з команди «Батьківщини». Але вони були взяти просто як бренд», – прокоментувала Надія Савченко.

Нагадаємо, згідно з даними опитування соціологічної групи «Рейтинг», якби дострокові парламентські вибори проходили в Україні в найближчу неділю, близько 86% громадян готові були взяти участь у голосуванні.

За даними опитування, лідером електоральних симпатій серед політичних сил залишається партія Володимира Зеленського «Слуга народу». Її готові підтримати 48,2% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором.

 

Loading...
Loading...
Loading...