Новини » Політика

Садовий прокоментував інформацію про домовленості з «Голосом»

Андрій Садовий прокоментував інформацію, яку розповсюдила партія «Голос», про те, що домовленість із «Самопоміччю» Андрія Садового є неправдивою.

Про це Андрій Садовий написав у Фейсбуці.

«Вчора після ефіру програми «Право на владу» мені зателефонував Святослав Вакарчук і запропонував зустрітись, аби обговорити тему непоборювання по мажоритарних округах. Домовились на вівторок-середу у Львові, коли Славко буде з концертом. Ще раніше я запропонував проукраїнським неолігархічним партіям узгодити принаймні мажоритарників. Особливо там, де можна дати бій місцевим «баронам». Не чекаючи наших домовленостей наверху, наші активісти на місцях уже подекуди почали діяти спільно, як наприклад в Рівному. А сьогодні от таке. Святославе, якщо у вас там вкрали доступ до партійного Facebook то моргни», – написав Андрій Садовий.

Нагадаємо, у прес-службі партія Святослава Вакарчука «Голос» заявили, що інформація про домовленість із «Самопоміччю» Андрія Садового є неправдивою.

«Інформація про начебто якісь домовленості між нашими партіями, яку наполегливо озвучує Андрій Садовий через контрольовані ним медіа, не відповідає дійсності».

«Політичні ігри та договори за спиною виборців – це стара політика, яка повинна піти в минуле. Нова політика – це прозорість та підзвітність. Обирати повинен виборець. Має звучати його голос», – додають там.

Читайте більше новин на тему: вибори

Loading...