Новини » Політика 14 червня, 2019, 14:15
Росія адаптувалася до санкцій, – Василь Вовк
ZIK
ZIK

Міжнародна спільнота не може висунути проти Росії такі санкції, до яких вона не пристосувалася б. Покарання за незаконну видачу паспортів мешканцям самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» буде мати лише косметичний характер.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив експерт з питань державної безпеки Василь Вовк.

«Міністерство внутрішніх справ буде визначати, хто з українців нелегально отримав паспорти Росії. Їм заборонятимуть в’їзд і переміщення по території України. Однак ми повинні діяти на випередження», – говорить Василь Вовк.

Експерт з питань державної безпеки пояснює, чи Україна буде якось відрізняти людей, які нещодавно отримали паспорти РФ за спрощеною процедурою, і тих, хто вже давно мав подвійне громадянство.

«Ворог, на жаль, асоціюється з усією територією РФ. Ми знаємо, що є росіяни, які не підтримують війну з Україною, хотіли б жити мирно і мати спокійного сусіда. Однак під час війни ніхто не розбирається, коли той паспорт дістався людині», – каже Василь Вовк.

Україна має контакти органів, які видають паспорти по спрощеній процедурі.

«Працює розвідка, контррозвідка, спецслужба, Міністерство закордонних справ. Якщо поставити за завдання контроль за громадянами – нема нічого складного у тому, щоб створити спеціальний підрозділ», – говорить Василь Вовк.

Експерт з питань державної безпеки переконаний, що міжнародні санкції нічого не значать для Росії.

«А що санкції? Росія адаптувалася до них, як то не дивно. Ми бачимо їхню реакцію. Будь-які заборони не матимуть для них значення», – коментує Василь Вовк.

Експерт з питань державної безпеки вважає, що міжнародне товариство може висунути лише формальні санкції Росії.

«Міжнародна спільнота відзвітує перед нами, що, мовляв, Україну підтримали. Але через місяць-два все забудеться, відновиться російська агресія і вони надалі видаватимуть паспорти нашим громадянам», – наголошує Василь Вовк.

Нагадаємо, що Євросоюз розмірковує над новими санкціями щодо Москви через  безперервне втручання в ситуацію на сході України. Одним із заходів, ймовірно, стане невизнання російських паспортів, нелегально виданих жителям самопроголошених «ДНР» і «ЛНР».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 09:31 :25