Новини » Політика 14 червня, 2019, 19:25
Рейтинг Смешка: аналітик пояснив його «накладкою» і відсутністю дискредитаційної кампанії
ZIK
ZIK

Рейтинг Ігоря Смешка пояснюється запитом на нові обличчя, «накладкою» електоральних полів із Анатолієм Гриценком, від якого виборці «втомилися», а також відсутністю дискредитаційної кампанії.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний аналітик, кандидат юридичних наук Олександр Москалюк.

Відповідаючи на запитання, чим можна пояснити підтримку, як про це свідчать результати соціологічних опитувань політика, голови партії «Сила і честь» Ігоря Смешка, Олександр Москалюк зазначив, що частково йдеться про фактор запиту на нові обличчя. Окрім того, каже він, відбулася «накладка» електоральних полів – українці «втомилися» від лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка, який постійно перебуває у публічному просторі, й оскільки риторика Гриценка та Смешка є схожими, тож із втрачених Гриценком голосів почав набирати Смешко.

Експерт додав, що Ігор Смешко має підтримку серед частини суспільства – людей, які працювали у правоохоронних органах і мають певний авторитет, тож вони теж впливають на інших.

«Поки що немає жодної дискредитаційної кампанії, поки що жодних фактів не було, а вони можуть з’явитися – і тоді ми побачимо, як вони можуть вплинути», – зазначив Олександр Москалюк.

Водночас він звернув увагу на так званий вболівальницький синдром, коли політик подобається виборцям, тож вони не сприймають будь-які раціональні доводи.

«У принципі, вибір завжди ірраціональний, але так, як це відбувається нині, уже навіть після того, як цей вибір зроблений, вже жодні раціональні чинники не включаються. І це, мені здається, найгірше», – резюмував експерт.

Як повідомляли, соціологи назвали першу п’ятірку партій, що проходять до ВРУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 02:10 :23