Новини » Політика

Партія «Голос» Вакарчука подала документи в ЦВК на участь у виборах

Фото: goloszmin.org

14 червня 2019 команда «Голосу» офіційно подала у Центральну виборчу комісію документи для участі у парламентських виборах.

Про це повідомляє прес-служба партії.

Як повідомив заступник голови партії Ярослав Юрчишин, що середній вік виборчого списку «Голосу» – 37,5 років: «Це зрілість і енергійність водночас. Наймолодшому учаснику списку – 24 роки, найстаршому – 75, але кожен прагне втілювати зміни, які більше не можна відкладати. Вищу освіту мають 99% людей. Нові політики – 100% списку».

Фото: goloszmin.org
Фото: goloszmin.org

Ярослав Юрчишин розповів, виборчий список «Голосу» вимушено скоротився до 176. «Стара система влаштована так, щоб не заохочувати нових людей до партійної і парламентської роботи, щоб ускладнити для них вхід. А у нас – вся команда з-поза системи. І ми, на жаль, втратили кількох людей зі списку через неймовірно стислі строки і надмірний бюрократизм», – сказав він.

«Виборчий закон, який не змінили, передбачає велику кількість нікому не потрібних папірців. Ці дані давним-давно можна було витягнути з реєстру, зробити їх подачу електронною. Ми будемо ініціювати законодавчі зміни, щоб позбавити ЦВК зайвої паперової роботи», – додав член команди «Голосу» Андрій Гевко.

Він також прокоментував іншу проблему виборчого процесу, яку створила стара система: «Члени дільничних виборчих комісій отримують маленьку зарплату, хоча їхня праця є дуже важкою і надзвичайно відповідальною. А старі політичні сили звикли використовувати це, аби хабарями купувати собі потрібні результати. Таке «спонсорство» має припинитись, і ми будемо ініціювати в парламенті відповідні законодавчі зміни. Працівники виборчих комісій мають отримувати гідну зарплату, щоб прибрати ці корупційні ризики».

Фото: goloszmin.org
Фото: goloszmin.org

Читайте також: Нові обличчя: «Голос» зізнався, що має у списках вихідців із БПП

Читайте більше новин на тему: Святослав ВакарчукLoading...