Новини » Політика 3972 Читать эту новость на русском

Новий прем'єр-міністр: нардеп пояснила, який шеф Кабміну вигідний Зеленському

ZIK

Володимиру Зеленському буде комфортно брати у прем'єри не політика, аби той не вів політичних ігор.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Олена Сотник.

Пані Сотник вважає, що призначаючи прем'єр-міністра, Володимиру Зеленському не вигідно як президенту брати на себе і свою команду всю відповідальність за владу.

«З того моменту, як тільки його команда одноособово займає посаду прем'єра, спікера парламенту і Президента, на наступний ранок, всі українці будуть знати, що за ями на дорогах, питання ЖКГ і все інше відповідає Володимир Зеленський», – зазначила народна обраниця.

За її словами, очевидно, що для нього є оптимальним варіантом, навіть якщо його фракція отримає 226 депутатів, брати когось в коаліцію. І на її погляд, йому як неполітику буде комфортно брати в коаліцію такого самого неполітика, знаючи, що не буде політичних ігор.

«Він сам у політиканстві ще абсолютно зелений і йому це точно не потрібно. Його завдання –взяти людину, яка з першого дня почне працювати і зможе перебрати на себе частину відповідальності. Ця людина повинна бути ефективною і результативною, і яка усвідомлює, що вона йде в політику з однією метою», – переконана Сотник.

Зокрема пані Сотник впевнена, що прем'єром точно не буде Юлія Тимошенко, Юрій Бойко чи Володимир Гройсман. Вона зауважила, що команда Зеленського вже давно відділилася у своїх позиціях від Опозиційної платформи.

«Історія про Гройсмана, як і про Порошенка – це про те, що, на жаль, очікування людей не справдилися», – прокоментувала гостя програми.

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.

24 травня в Україні почалась виборча кампанія позачергових виборів до Верховної Ради.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...