Новини » Політика 14 червня, 2019, 15:27
Не уявляю, щоб в розвиненій країні прем’єра не відпустили у відставку, – експерт
ZIK
ZIK

Якщо КСУ таки ухвалить рішення про неконституційність розпуску парламенту, самому Зеленському це піде на користь – до осені зможе провести нормальні співбесіди з членами своєї партії і нарешті зрозуміти, кого взагалі веде до Ради.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Кирило Молчанов

Коментуючи указ Зеленського про розпуск ВР, він наголосив: нинішній український парламент заслужив, щоб його вже давно розпустили. До того ж він міг і розпуститись сам – це практика розвинених країн під час політичних криз. Однак, за його словами, в Україні наразі низький рівень політичної культури, щоб йти принципом колективної державної відповідальності.

«Я слабо собі уявляю, щоб в якійсь розвиненій країні голова уряду подав заяву про звільнення, а її не задовольнили. Це виглядає, м’яко кажучи, нелогічно», – вважає Молчанов.

Однак, за його словами, якщо КС таки ухвалить, що рішення президента було неконституційним, Зеленський не буде тиснути на цю тему.

«Цього тижня ми бачили, яка була кількість скандалів, пов’язаних з списком партії. Думаю, Зеленський був би сам зацікавлений, щоб до осені можна було провести нормальні співбесіди, подивитись, кого взагалі веде в цю Раду, аби уникати ситуацій, які були останніми днями», – зазначив політексперт.

До того ж не лише Зеленський, а й більшість голів партій зрозуміли, що до їхніх списків виникає багато питань.

«Зокрема, хто всі ці люди і чому під прикриттям нових облич виникають ті, хто зі старим душком», – зазначив експерт.

Він підкреслив: усі політичні гравці вже дійшли консенсусу: якщо суд визнає рішення неконституційним, спокійно це сприймуть і не розхитуватимуть ситуації в державі.

Як повідомлялось раніше, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень парламенту та призначив дострокові вибори на 21 липня.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 09:34 :00