Новини » Регіони

На Рівненщині активізуються висуванці-мажоритарники по виборчих округах

Під кінець тижня, що минає, у Рівненській області, порівняно з минулим тижнем дещо прояснилася картина з висуненням мажоритарників по виборчих округах на виборах до ВР.

Про це інформує власкор IA ZIK.

Минулого тижня Центральною виборчою комісією у виборчому округу №152 як кандидат-мажоритарник був зареєстрований голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Під кінець тижня список зареєстрованих кандидатів поповнився прізвищами двох людей.

Йдуть на вибори вони по інших округах.

Віктор Мьялик (округ №155, крайні північні райони області). Народився 10 травня 1979 року в селі Воронки Володимирецького району Рівненської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фінансовий директор, ТОВ «МДС-Буд», безпартійний, проживає в селі Мотовилівка Фастівського району Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Олександр Данильчук (округ №156, Сарненський, Костопільський та Березнівський райони). Народився 17 жовтня 1959 року в селі Білка Березнівського району Рівненської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова Рівненської обласної ради, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Також по округу №152 як мажоритарник від ВО «Батьківщина» балотуватиметься депутат міськради Олександр Курсик, а по округу №156 (Березнівський, Костопільський, Сарненський райони) – депутатка Рівнеоблради Ксенія Павловська.

Про це власкору IA ZIK раніше повідомив речник місцевого осередку партії Володимир Попик.

Наразі відомостей про реєстрацію цих кандидатур ЦВК станом на сьогодні немає.

Крім того, 14 червня місцеві осередки партій «Самопоміч», «Голос» та «Сила людей» оголосили про підтримку на виборах по округу №152 кандидата в народні депутати Миколи Бляшина.

Микола Бляшин є адвокатом та депутатом Рівненської міської ради.

Як ми вже повідомляли, на Рівненщині зберігається інтрига з висуненням мажоритарників по виборчих округах.

Loading...