Новини » Львів Читать эту новость на русском

Музеї мають знайти свою нішу та навчитись продавати емоції, – Володимир Квурт

Музеї повинні знайти свою нішу, не бути відстороненими від своєї цільової аудиторії та навчитись заробляти на кількості подій, які відвідують люди.

На цьому лідер ГО «Великий Львів» Володимир Квурт акцентував в ефірі радіо «Львівська хвиля».

Володимир Квурт зауважив, що місто розглядає музеї, як обтяження, оскільки це лише видатки – з продажу вхідних квитків утримання цих будівель не оплатиш.

«Музеї мають знайти свою нішу і навчитись заробляти на кількості подій, які відвідують люди, – так, як це робиться на популярних львівських фестивалях. Музеям важливо не бути відстороненими від своєї цільової аудиторії», – сказав Володимир Квурт.

Він зазначив, що людям, які народилися у Львові, дуже пощастило із культурним, архітектурним, музичним середовищем, і вони мають можливість культурно розвиватися. З його слів, відвідання музеїв чи Оперного театру має стати модним серед молоді і підлітків, натомість музеї часто виглядають мертвими та нецікавими. Окрім того, існує занадто велика конкуренція із ютубом, соціальними мережами тощо, зауважив Володимир Квурт.

«Музеям варто вчитися продавати емоції. На прикладі музею Франка, який став зовсім іншим, – там відбуваються вечірки, тепер туди хочуть іти люди», – розповів він.

Громадська діячка, письменниця, авторка багатьох культурних проектів Ірина Магдиш зазначила, що місто має стратегію розвитку культури і туризму, а музеї відіграють там одну з найважливіших ролей. Однак Володимир Квурт відповів, що самі музеї про це не знають.

«Певні програми, відвідування музеїв, театрів або просто відкритий урок на вулицях міста здатні зробити дитину носієм інформації про рідне місто», – акцентував він.

Як повідомляли, раніше лідер ГО «Великий Львів» Володимир Квурт заявляв, що Львову потрібна сучасна спортивна інфраструктура – у школах міста необхідно створювати секції ігрових видів спорту, а в кожному мікрорайоні для жителів має працювати басейн.

Loading...