Місцями помітно, що «Слуга народу» – це серіал про Росію, а не Україну, – Гримчак

ZIK

У серіалі «Слуга народу» деякі моменти вказують, що його знімали про Росію, а не про Україну. Зокрема, там згадуються терміни тюремного ув'язнення, яких в Україні просто не існує або ж призначення чи звільнення міністрів, що не входить до повноважень президента України.

Про це в ефірі авторської програми Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Він запевнив, що ніколи не дивився серіал «Слуга народу», але бачив декілька роликів, які «вискакували» в Інтернеті.

«Коли я подивився ці ролики, я зрозумів, що людина, яка писала цей сценарій, люди, які грали ролі, вони знімали не Україну – вони знімали Росію», – заявив урядовець.

Зокрема, він пригадав момент з серіалу, коли головний герой президент Голобородько відвідував у в'язниці екс-прем'єра.

«Тоді прем'єр запитав, що президент може для нього зробити. Зокрема, запропонував, щоб 20 років, на які його засудили, йому скоротили до 8 років ув'язнення. Але в Україні немає терміну 20 років ув'язнення», – підкреслив Юрій Гримчак.

Крім того, він також пригадав момент зі «Слуги народу», коли президент викликав міністра інфраструктури та звільнив його.

«Він постійно призначав нового міністра, поки у кінці не призначив бабу Машу, яка була «на лопаті». У нас президент не призначає міністрів. Це в Росії так відбувається. Таких моментів дуже велика кількість», – резюмував заступник міністра.

Нагадаємо, заступник голови Адміністрації президента і один зі сценаристів серіалу «Слуга народу» Юрій Костюк запевняє, що фільм не створювався як політтехнологія і вважає несвоєчасною можливість пересування президента на велосипеді.
Loading...