live
Новини » Львів 307 Читать эту новость на русском

Масове отруєння у львівському ресторані: у потерпілих виявили сальмонелу та кишкову паличку

За результатами аналізів, попередньою причиною масового отруєння гостей у львівському ресторані «Червона Рута» стала сальмонела та кишкова паличка. Також у трьох зразках виявили золотистий стафілокок.

Про це повідомляє Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.

«Кількість захворілих осіб збільшилась до 59, з яких 8 це діти, в стаціонарах перебуває 46 осіб, з них 7 дітей. Виписані 7 осіб, з них 1 дитина, на амбулаторному лікуванні 6 осіб. Діагноз при звернені за медичною допомогою: гостра кишкова інфекція», – йдеться у повідомленнію

Також фахівцями Львівського міського та Яворівського районного відділу при зборі епіданамнезу у хворих вияснено, що 08.06.2019р. відбувались у ресторані «Червона Рута» у м. Львові три святкування. Весілля, на якому були присутні 100 осіб, з них захворіло – 54, також 09.06.2019р. на 2-х інших заходах присутні 32 особи, з яких захворіло – 5 осіб.

Крім того, за результатами лабораторних досліджень проведених бактеріологічною лабораторією відібраних під час виникнення спалаху ресторан « Червона рута» вул. Хуторівка, 26 м. Львів із 21 відібраної проби харчових продуктів:

  • у 5-ти взірцях висіяна Salmonella enteritidis (рулет курячий, печінка куряча, соус гірчичний,шашлик (свинний, риба фарширована).
  • у 16-х взірцях висіяна бактерії групи кишкової палички (рулет курячий, тістечко морквяно-імбирне, печінка куряча смажена, курка смажена, паштет курячий, майонез власного виробництва, соус гірчичний), (шашлик свинний, риба фарширована, печінка тушкована з яблуком, голубці з м’ясом і рисом, печериці фаршировані, качка фарширована, баклажанові рулети, печінкові рулети, печінка тушкована)

Результати обстежених офіціантів ресторану: у 3-х взірцях від 2-х осіб виявлено St.aureus

«З метою встановлення факторів передачі та джерела ймовірного інфікування фахівцями Львівського міського відділу ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України» продовжується епідеміологічне розслідування та лабораторні дослідження», – додали у відомстві.

Нагадаємо, у Львові закрили ресторан «Червона Рута», в якому отруїлися 45 осіб, які прийшли на весілля. 

Loading...
Loading...
Loading...