Львів’янин Тарас Козак став новим власником телеканалу ZІК і створює медіахолдинг «НОВИНИ»

14 червня 2019 року український політик Тарас Козак став новим і одноосібним власником телевізійних мовників телеканалу ZIK – компаній «Міст ТБ» і «ТРК «Нові комунікації». Таким чином, в медіаактиві Козака тепер 3 канали: «112 Україна», NewsOne і ZІК.

Колишні власники телеканалу ZІК, родина Димінських:

«Ми висловлюємо щиру подяку колективу телеканалу, бажаємо успіху Тарасу Козаку та ZІК. Впевнені, що канал отримає новий і якісний розвиток».

Тарас Козак
Тарас Козак

Власник медіахолдингу «НОВИНИ» ТАРАС КОЗАК:

«Український телеглядач глибоко політизований, вимогливий глядач. Глядач, до якого необхідно ставитися з великою повагою. Для мене придбання телеканалу ZІК – це осмислений і прагматичний крок. Інформаційне мовлення в Україні на сьогодні випереджає багато світових великих каналів по своїй мобільності, інтересу аудиторії, зображенні. Одержавши ZІК, я зможу побудувати найбільшу мережу з інформаційних мовників, яка з точки зору ресурсів – робить їх менш витратними, і в той же момент створює їх більшу капіталізацію як активу. І цей актив називається інформаційний медіахолдинг «НОВИНИ». Саме для його розвитку і управління я запросив одного з найсильніших медіа продюсерів країни – Олексія Семенова».

Олексій Семенов, генеральний продюсер медіахолдингу «НОВИНИ»
Олексій Семенов, генеральний продюсер медіахолдингу «НОВИНИ»

Генеральний продюсер медіахолдингу «НОВИНИ» ОЛЕКСІЙ СЕМЕНОВ:

«Для мене ділова пропозиція Тараса Романовича – велика честь. 5 років тому я з командою будував «112 Україна», потім – проводив re-branding каналу Newsone. Більшість із співробітників цих каналів для мене – близькі і рідні люди. І я, знаєте, дуже радий повернутися до них. Сподіваюся, і для них це не буде розчаруванням. Зараз я працюю над концепцією перезапуску каналу ZІК, і буду дуже щасливий від майбутньої співпраці. Адже багато ведучих і співробітників ZІК – мої колеги по попереднім каналам. І ми з ними на одній емоційній хвилі. «Об’єднання заради України» – ось основний меседж концепції каналу. І ми постараємося наповнити його цими прекрасними почуттями – любов’ю і турботою про всіх людей великої країни».

Прес-служба медіахолдингу «НОВИНИ»

Loading...