Новини » Політика 14 червня, 2019, 20:45
Кадровий вакуум: Найєм радить Зеленському почати пошук позитивних кадрів із «системи»
ZIK
ZIK

Команда Президента Володимира Зеленського, попри «кадровий вакуум», свідомо відштовхує людей, які перебували на різних посадах за попередньої влади, у такий спосіб намагаючись відрізати від себе весь негатив. Проте слід почати пошук позитивних кадрів у системі.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Мустафа Найєм.

Відповідаючи на запитання глядачів щодо зміни керівництва обласних і районних державних адміністрацій, Мустафа Найєм зауважив, що у нової команди є великий кадровий вакуум, оскільки її представники – з іншої сфери. А окрім того, додав Мустафа Найєм, вони свідомо відштовхують велику кількість людей, які були за попередньої влади на будь-яких посадах, «намагаючись відрізати від себе весь негатив».

«Хоча я вважаю, що треба було б почати пошук позитивних кадрів у системі, а вони є, просто вони завжди залишаються на середньому рівні, коли їх використовують для виконання якоїсь роботи, але не дають підвищитися, бо навіщо незалежні чесні люди трохи вище?» – зазначив Мустафа Найєм.

На його думку, нова команда Володимира Зеленського або таки розпочне пошук і знайде таких людей, «або нас очікуватиме така кадрова стагнація, коли якийсь час не буде заміни кадрів», тож ці посади залишатимуться вакантними.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський звільнив 15 голів ОДА та підписав укази про призначення тимчасових виконувачів обов’язків голів 12 обласних державних адміністрацій в Україні.

Як повідомляли, Президент Володимир Зеленський призначив нового командувача Національної гвардії України – Миколу Балана.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 11:21 :58