Новини » Політика 430

Гра проти Суркова: Савченко розповіла про «українські» ігри довкола Путіна

ZIK

Генеральний прокурор намагається підіграти, щоб стара «спайка» українських і російських політиків завадила Зеленському провести вдалий обмін заручниками.

Це завила народний депутат України Надія Савченко в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

Пані Савченко зауважила, що використовуючи питання обміну заручниками, зараз відбуваються політичні ігри як російських, так і українських політиків. Зокрема депутат вказала на заяву Генпрокуратури та затримання Романа Лягіна, який причетний до незаконних референдумів у Донецькій області.

«Моя аналітика така, що це – гра проти Суркова. Як ви знаєте, в Путіна у Москві є свої «башні» – це і сфера ФСБ, і окремо сфера Суркова, який донедавна займався питаннями контролю ситуації в Україні, і ще багато таких сфер. І оскільки Сурков втратив свій авторитет, то вирішив реабілітуватися в очах Путіна, а тому почав запускати обміни заручниками з новим Президентом», – зазначила Савченко.

Вона пояснює, що це почало виражатися, передусім, через спільну заяву Леоніда Кучми та Володимира Зеленського про те, що треба почати знімати блокаду Донбасу. А далі, додає політик, запустили наступну ситуацію, коли омбудсмени з української та російської сторін почали обговорювати ситуацію про можливий обмін «всіх на всіх».

«На цей механізм із російського боку, очевидно, пішов Сурков і спробував подати це Путіну. Натомість стара «спайка» російських і українських політиків це не схвалила, як і 5-ий відділ ФСБ Росії, який воює за прихильність царя. До того ж, і Медведчуку, і Порошенку зараз вигідно перешкодити, щоб у Зеленського не вийшов обмін заручниками.

А тому Генпрокуратура дістала проти Суркова Романа Лягіна, щоб заявити, що Сурков мав причетність до незаконних референдумів та їх організації, що і так не є ні для кого секретом. Відтак, Генеральний прокурор, який уже фактично не прокурор, а тому йому нічого втрачати, зараз намагається допомогти Порошенку і Медведчуку ставити палки в колеса Зеленському», – вважає Надія Савченко.

Як повідомляли, прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган заявила, що Шевченківський районний суд міста Києва заарештував колишнього керівника так званої «центральної виборчої комісії» терористичної організації «Донецька народна республіка» («ДНР») Романа Лягіна.

 

Loading...
Loading...
Loading...