Дуже багато речей є контраверсійними у діях Зеленського, – Олександр Москалюк

ZIK

З юридичної точки зору в діях Володимира Зеленського багато речей є достатньо контраверсійними.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний аналітик, кандидат юридичних наук Олександр Москалюк.

За його словами, поки що велика частина суспільства сприймає Зеленського як демократичного президента.

«Проте достатньо багато речей з юридичної точки зору є достатньо контраверсійними. У всіх на видноті указ, пов’язаний із розпуском Верховної Ради. Проте є також укази, які скасовують укази Порошенка, і вони є дуже проблемними», – вважає пан Москалюк.

Так само проблемними, на думку пана Москалюка, є засідання РНБО щодо відтермінування ринку електроенергії, незважаючи, що це не їхня компетенція.

Водночас експерт вважає, що в парламенті Слузі народу доведеться з кимось домовлятися про створення коаліції. Він прогнозує, що за партійними списками у них буде близько 150 мандатів і приблизно 30-40 мажоритарників. Також може бути таке, що мажоритарники, які пройшли не від цієї партії, можуть доєднатися.

«Я думаю, що їм не вдасться стати фракцією-коаліцією, і це дуже добре. Якщо з точки зору швидкості прийняття рішень фракція-коаліція – це добре, але з точки зору демократії, я думаю, що це не дуже, коли Президент представляє одну політсилу. Таким чином вони можуть лобіювати всі закони, які їм необхідні. Україна ще не є настільки розвинутою демократією для того, щоб існували запобіжники від узурпації влади», – констатував Олександр Москалюк.

Як повідомляли, на позачергових виборах до ВРУ наразі мають шанс потрапити п’ять партій. Про це свідчать результати опитування, проведеного КМІС з 26 травня до 7 червня. Так, за президентську партію «Слуга народу» готові проголосувати 48,5% опитаних українців, які визначились з вибором.

 

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...