Чотири олігархи керують усіма 3500 держпідприємствами, – Балашов

ZIK

Чотири олігархи керують 3500 держпідприємствами і цілковито душать державу.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політик Геннадій Балашов.

На думку пана Балашова, основна проблема України полягає в тому, що в економіці є величезний державний сектор, і доки він буде залишатися, доти буде бідність. Також він зауважив, що всіма цими держпідприємствами керують олігархи.

«3500 держпідприємств повністю душать нашу державу, а керують ними чотири олігархи. Кожен олігарх має по 3-4 канали, через які вони керують нами. Вони промивають мізки, садять депутатів, слуг народу, вони вибирають нам голоси і все це створюють. Це Рінат Ахметов, Дмитро Фірташ, Віктор Пінчук та Ігор Коломойський», – зазначив політик.

За його словами, ці чотири олігархи повинні попасти під санкції всередині країни. Їх потрібно усунути від економіки, заборонити займатися політикою і володіти ЗМІ, а їхні компанії продати на вільному ринку.

«У нас міняються президенти і прем'єри, але єдині, хто не змінюються – це ці олігархи. Кучма подарував їм всю економіку, і тому тепер ми розоряємося. До речі, Рузвельт пустив під ніж всіх своїх олігархів, він розділив їх компанії», – зауважив Балашов.

Окрім цього, коментуючи зарплати держслужбовців і очільників великих підприємств, пан Балашов вважає, що проблема полягає не в їх зарплатах, а в існуванні держпідприємств, які повністю корумповані. Зокрема він перекований, що пану Коболєву можна зовсім не платити зарплату, і навіть якщо йому доведеться ще самому доплачувати, він не піде зі своєї посади.

«Йому не потрібна зарплата. Насправді, він заробляє в інших місцях – там, де закриває очі на постачання газу через прокладки, де закуповує обладнання. Наприклад, якщо купляти олівець у магазині, він буде коштувати 40 гривень, але якщо через тендери – він буде коштувати 400 гривень. І так у всіх сферах. Тому до зарплат вони не мають жодного відношення», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, міністр соціальної політики Андрій Рева вважає що люди, які оперують або є розпорядниками коштів на мільярди гривень, мають отримувати таку зарплату, щоб у них не було спокуси.Loading...