Новини » Політика 14 червня, 2019, 10:13
Балтійський сценарій: Аналітик спрогнозував перспективи проросійських політсил в Україні
ZIK
ZIK

Проросійські політичні сили і надалі залишатимуться в Україні, але завжди будуть у меншості. Можливість реваншу завжди висітиме над суспільством, згуртовуватиме його і спонукатиме голосувати за проєвропейський напрямок.

Таку думку в ефірі авторської програми Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK висловив політичний аналітик Тарас Семенюк.

Після виборів союзниками «Слуги народу» по коаліції у Верховній Раді можуть стати «Батьківщина» або «Сила і честь» Смешка.

«Я не вірю в історії про злиття з «Опозиційним блоком». Розумієте, проросійські партії будуть, як у прибалтійських країнах – завжди у меншості. Вони будуть, але меншістю. Тобто, це вже не буде такою конструктивною опозицією», – переконаний аналітик.

За його словами, завжди ця можливість реваншу висітиме над суспільством, згуртовуватиме його і спонукатиме голосувати за проєвропейський напрямок.

Крім того, він підкреслив, що сьогодні «ключ від Кремля» саме у руках представників «Опоблоку», які мають прямі контакти з Москвою.

«Що це означає для Зеленського? Якщо він не буде диригентом Мінських угод, не впливатиме на Мінський процес, то саме вони будуть альтернативою і впливатимуть на ці процеси», – каже Тарас Семенюк.

Відтак, ще раз наголосив він, не варто очікувати об'єднання Зеленського з Бойком.

«Можливо, Бойко разом з прибічниками очікуватимуть реваншу для того, щоб здобути гіпотетичну більшість. Однак, я мало вірю в те, що проросійські сили зможуть мати більшість», – резюмував експерт.

Нагадаємо, очільник штабу «Слуги народу» Олександр Корнієнко заявив, що партія не сприймає жодну зі «старих політсил» за свого союзника, а з партією «Голос» Святослава Вакарчука – «за одне і теж».

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-21 12:16 :52