250 тисяч гривень вкладені у «Голос» – інвестиція у майбутнє, – Фурса

ZIK

Добробут українців безпосередньо залежить від стану української економіки. Якщо в країну прийдуть інвестиції і працюватиме верховенство права, це буде вигідно всім. Тому вкладені 250 тисяч гривень у політичну силу «Голос» є якраз проявом довіри та інвестицією у краще майбутнє.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса.

«Я пожертвував не мільйони на політичну силу «Голос», як дехто говорив, а 250 тисяч гривень. Зробив це тому, що в нас є вибір, де або олігархи фінансуватимуть політичні партії, або ми це будемо робити самі», – сказав Фурса.

Він зазначив, що цей політичний проект він розглядає як такий, що відстоює цінності, близькі до людей. Ба, більше! Поки що список людей, які до нього долучилися є бездоганним.

«Я поки що не знайшов недоліків, тому це просто вибір. Адже, якщо ми хочемо змінити країну і жити краще та більше при цьому заробляти, то такий же вибір може зробити кожен. А ті дві особи, яких виключили з «Голосу», вони були мажоритарниками, а не списочниками. Тому добре, що була реакція і їх одразу виключили», – наголосив він.

За його словами, йому не пропонували увійти в партію «Голос». Але він і не прагне бути депутатом, його мета – інвестувати у своє майбутнє і країни.

«Хтось інвестує в свій час, хтось в роки свого життя, а я вирішив, що мені легше і дешевше інвестувати гроші, ніж йти кудись в політику, бо депутатом я не хочу бути. Тому, це інвестиція в майбутнє», – зазначив Фурса.

Він також зазначив, що працюючи в інвестиційній компанії, добре розуміє, що всі українці залежать від стану української економіки.  

«Я виходив на Майдан з думкою, що країна має змінитися і ми всі маємо жити краще. І ми всі зможемо заробляти набагато більше тут. Тому саме з цієї точки зору – це інвестиція, а внесені гроші – прояв моєї довіри. Якщо вони її не виправдають, я помилився», – додав він

Нагадаємо, Святослав Вакарчук представив трьох донорів, які зробили внески на фінансування передвиборчої кампанії партії «Голос». Зокрема, йдеться про  інвестиційного банкіра, фахівця Dragon Capital з продажу боргових цінних паперів Сергія Фурсу, регіонального президента Jacobs Douwe Egberts у країнах Східної Європи, Близького Сходу і країнах Африки Тараса Лукачука, а також екс-президента «Київстару», засновника спільноти талановитих математиків Kontora Pi Петра Чернишова.

До слова, 12 червня, з переліку кандидатів від партії «Голос» в одномандатних округах було виключено двох претендентів на депутатські мандати. Підставою для рішення стала отримана від ЗМІ та громадськості інформація про невідповідність попередньої політичної діяльності кандидатів критеріям партії.

Читайте більше новин на тему: вибориLoading...