Новини » Спорт

ЗМІ: Роман Зозуля може повернутися в київське «Динамо»

Український форвард іспанського футбольного клубу «Альбасете» Роман Зозуля найближчим часом може опинитися в київському «Динамо» / dynamo.kiev.ua

Український форвард іспанського футбольного клубу «Альбасете» Роман Зозуля найближчим часом може опинитися в київському «Динамо».

Як повідомляє dynamo.kiev.ua, «біло-сині» зацікавлені у поверненні 29-річного футболіста до свого складу.

«Нині сторони перебувають на початковій стадії переговорів, але пропозиція про перехід до «Динамо» Роман Зозуля вже отримав», – зазначається у повідомленні.

Цікаво, що термін контракту Зозулі з «Альбасете» закінчується нинішнього літа. Але якщо його команда вийде до іспанської Прімери, угода українця з «Альбасете» подовжиться автоматично. А от у випадку, якщо «Альбасете» не здобуде право грати у Прімері, нападник може дістатися «Динамо» безкоштовно.

За підсумками сезону, що завершився, команда Зозулі фінішувала на четвертому місці у Сегунді (другому за силою іспанському дивізіоні), і тепер на «Альбасете» чекають стикові матчі за право виступати у Прімері.

Нагадаємо, Зозуля є вихованцем київського «Динамо». 2011 року він перейшов до «Дніпра», де виступав до 2016 року. Після цього для форварда розпочався його іспанський період кар’єри: «Бетіс», «Райо Вальєкано» та «Альбасете».

 

 Loading...