live

«З України до Голлівуду»: з’явився трейлер про видатних українців, які підкорили Америку

У мережі опублікували трейлер документального фільму «З України до Голлівуду». Фільм створений кінокомпанією «FRESH PRODUCTION GROUP» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Про це повідомляє Державне агентство України з питань кіно.

Режисерами стрічки став Станіслав Сукненко та Галина Кувівчак-Сахно, сценарій написав Станіслав Сукненко, а спродюсували картину Олег Щербина та Юлія Чернявська. Зйомки фільму проходили в Україні та США.

«З України до Голлівуду» – це перше масштабне дослідження «українського сліду» у Голлівуді. Це маловідома історія про досить значний внесок українців не тільки в кіноісторію славнозвісної «фабрики мрій», але й про їх неабиякий вплив на розвиток американського мистецтва.

«Рано чи пізно такий фільм мав би з’явитися. Бо всі ми знаємо історії окремих українських особистостей, які зробили внесок у розвиток голлівудського кіно, але масштабність цього внеску можна побачити і оцінити тільки об’єднавши всі ці історію в одну кінострічку», – зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

У фільмі розповіді про досягнення українців у минулому переплітаються з особистими оповідями тих, хто саме сьогодні «запалює» свої зірки на голлівудському небосхилі.

На широкі екрани стрічка вийде у 2020-му році.

 

Loading...
Loading...
Loading...