Новини » Політика 13 червня, 2019, 5:58
Влада не повинна залежати від бізнесу, – Разумков анонсував низку антиолігархічних законів
ZIK
ZIK

Країна не може бути монополізована кількома бізнесменами, які намагаються розвивати лише свій бізнес, нехтуючи інтересами держави.

Це заявив голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков у ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Голова партії підкреслив, що проблема не у великому бізнесі як такому, а в тому, що саме його представники найчастіше стають олігархами.

«Великий бізнес – це добре, особливо, якщо він соціально орієнтований і заробляє не тільки для себе, а й дає можливість іншим людям, створюючи робочі місця. Але проблема виникає саме тоді, коли такий крупний бізнесмен намагається вливати на політику держави, і саме в цьому є олігархічна складова», – пояснив Дмитро Разумков.

Він наголосив, що країна не може бути монополізована кількома бізнесменами, які намагаються розвивати лише свій бізнес, нехтуючи інтересами держави. Відтак Разумков впевнений, що наступний Парламент та Кабінет Міністрів матимуть політичну волю протистояти такому впливу, але, окрім цього, антиолігархічному курсу сприятимуть і нові запобіжники.

«Має бути чітка межа – представники влади не повинні залежати від великого бізнесу. Передусім мають працювати не стримуючі механізми, а запобіжники, які не будуть допускати такий вплив. Але такий захист не можна забезпечити лише одним законом – це буде ціла низка документів, оскільки у кожній сфері, де є великі ризики монополізації та корупції, потрібно вносити зміни у вже існуючі норми, або ж приймати нові», – зауважив Дмитро Разумков.

Як повідомляли, генеральний директор інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко зауважив, що перша сотня партійного списку «Слуги народу» симптоматична тим, що за нею можна вирахувати вплив на Президента Зеленського олігархів і «серйозних людей».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 08:32 :10