Новини » Регіони 13 червня, 2019, 14:24
Відомий борець за медичну реформу Володимир Кулак отримав подяку від Уряду
Володимир Кулак разом з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною
Володимир Кулак разом з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною

Володимир Кулак, який після втрати 11-річного сина унаслідок лікарської халатності, розпочав судовий процес проти винних медиків та став одним з найбільших активістів медичної реформи, отримав подяку від уряду України «за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку галузі охорони здоров’я».

Про це він повідомив на своїй Фейсбук-сторінці.

«Ми отримали ще одну нагороду! Тепер, це подяка від прем’єр-міністра України! Сталась трагедія, але я своїм прикладом показав, що всі надзусилля варті того. Діяти треба! Так ми якісно змінимо Україну! Я з сином Романом, сьогодні отримали подяку загальнодержавного рівня! Подяку за ту діяльність, за ту невтомну працю, що принесла результат не тільки у доведені вини лікарів у смерті мого сина Романа і самої справи до суду, вони ще й дали суспільний резонанс на всю Україну. І найголовніший результат це, хто б що не казав, але українська медицина за два роки якісно змінилась, і я з сином Романом, частина цих кроків до якості і людяності в наших лікарнях!», – написав пан Володимир.

Він відзначив, що ця подяка адресується також команді Уляни Супрун та десяткам активістів, які не опускали рук та долали труднощі:

«Дякую всім вам за все, в тому числі пані Уляні Супрун! Дякую Богу, що я зміг стати прикладом для інших у таких трагічних ситуаціях! При нагоді знову хочу наголосити! Треба боротись! Не лінуватись! Не боятись! Не опускати рук! Перешкоди мають додавати наснаги до бою! Або ти її здолаєш, або вона тебе! Я завжди писав і казав, свого сина я вже не поверну, але завдяки крокам, завдяки надзусиллям, смерть мого сина Романа, стане стимулом і ривком до якісних змін в Україні! І так сталося! Дякую Богу за все! Пам’ятаймо! Тільки тоді, коли робити висновки з трагедій, світ стане кращим! Шлях подолає, тільки той хто йде! Люблю!».

Володимир Кулак за послідовну активну позицію у боротьбі з застарілою системою охорони здоров’я та просування реформи галузі у березні цього року призначений радником голови Тернопільської ОДА з питань медицини.

Більше про боротьбу Володимира Кулака проти лікарської халатності, яка призвела до смерті його 11-річного сина, читайте тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 14:17 :15