Новини » Суспільство

В Україні продовжить панувати спека: синоптик повідомила температурні показники

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

До кінця поточного тижня спека в Україні втримається. Максимальна денна температура повітря досягатиме в усіх областях +30+35 градусів.

Про це у своєму мете облозі пише синоптик Наталка Діденко.

Нічна температура повітря коливатиметься в межах 17-24 градусів тепла. Важливий фактор цими спекотними днями.

Температура води в Чорному морі становить 23-26 градусів, в Азовському – 24-27 градусів, у Дніпрі – 22-25 градусів.

Короткочасні дощі з грозами до кінця тижня, ймовірно, випадатимуть локально у західних областях, на півночі та в центрі, окрім Дніпропетровської області.

У дощах очікується тимчасове зниження температури повітря на 10-12 градусів.

На півдні, у східних областях України переважатиме суха повітряна маса, і тому пожежна небезпека посилиться. Варто бути вкрай обережними з вогнем.

Наступного тижня синоптична ситуація особливих змін не зазнає. Переважатиме спекотна погода. Проте на півночі та в західній частині можливе незначне послаблення спеки до 27-32 градусів. На півдні та сході України, а також у більшості центральних областей очікується протягом дня +30+35 градусів.

Короткочасні грозові дощі можливі місцями на заході. Ближче до середини тижня, 19-20 червня, опади поширяться на північну частину та на Харківщину.

У Києві впродовж 13-16 червня пануватиме спекотна, переважно суха погода. Температура повітря у столиці коливатиметься в межах 30-33 градусів вище нуля.

Спека втримається на початку тижня, а з вівторка, з 18 червня, у столиці передбачається послаблення спеки до +27+29 градусів.

Впродовж 18-20 червня у Києві місцями пройдуть короткочасні грозові дощі.

«Погода найближчих днів вимагатиме багато води, рятівної тіні, кондиціонерів, капелюшків, призабутих мереживних парасоль, уваги до поводження з вогнем, уваги до малюків, старших людей та тварин, які особливо можуть потерпати від спеки, а також насолоди від справжнього літа із річками, галявинами, метеликами, полуницями та черешнями.

Спека разом із літом так швидко минає. Давайте не нарікати, а насолоджуватися», – коментує Н.Діденко.Loading...