В Одеській області випробували ракетний комплекс «Вільху»

Випробування ракетного комплексу «Вільха». Фото: Міноборони України

Сьогодні, 13 червня, на Одещині міністр оборони України Степан Полторак взяв участь у завершальному етапі державного випробування ракетного комплексу «Вільха».

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

«Щойно ми завершили державне випробування системи і реактивного боєприпасу до нього «Вільха-Р». Особливості системи і боєприпасу в тому, що по-перше, вона значно перевищує тактико-технічні характеристики таких типів закордонного виробництва. По-друге, з’явилась можливість коригувати траєкторію польоту, значно підвищилася точність цього боєприпасу. Важливо, що комплектуючі як для системи, так і для боєприпасу – повністю українського виробництва. Після відпрацювання акту і завершення розгляду всіх аспектів випробування, я планую в найближчий час підписати наказ щодо поставки на озброєння Збройних Сил України і комплексу, і боєприпаси», – зазначив міністр оборони України.

Він висловив вдячність колективу Державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ», випробувальній бригаді та особовому складу державної комісії за розроблення та успішне проведення державних випробувань, а військовослужбовців Збройних Сил України – з отриманням ефективної зброї.

Міністр оборони також наголосив: «До кінця року ми плануємо завершити державні випробування боєприпасів «Вільха-М» і крилатої ракети «Нептун», не лише ракети, а й в цілому комплексів. Це дуже важлива задача. Ми визначаємо необхідні ресурси для того, щоб максимально забезпечити можливості нашого Київського конструкторського бюро «ЛУЧ».

 

Нагадаємо, у кінці травня пройшов нові вогневі випробування ракетний комплекс «Нептун».

Loading...