Новини » Події 13 червня, 2019, 3:00
В одеській колонії виявили жорстоке поводження з засудженими

Під час позапланового моніторингового візиту 12 червня до Одеської виправної колонії №51 виявили численні ознаки жорстокого поводження з засудженими.

Про це повідомляє прес-служба Уповноваженого Верховної Ради з прав людини після візиту до колонії представника омбудсмена у південних областях Олександра Остапенка.

Зазначається, що засуджені скаржаться на системні побори в колонії, погану соціально-виховну роботу, необґрунтовані догани.

Під час візиту також з’ясувалося, що засуджених недостатньо забезпечують питною кип’яченою водою і вони п’ють воду з крану.

Крім того, штучне освітлення коридорів і сходів надто тьмяне, а подекуди й відсутнє.

«Перегородки та двері у туалетах не забезпечують достатнього рівня приватності, а подекуди відсутні. Душові кімнати не облаштовані кабінками. Таким чином, право на приватність та гідне ставлення до утриманих в установі не забезпечено», – звітували монітори.

Також повідомляється, що засудженим не завжди надають ліків за медичними показаннями.

«Під час огляду у приміщенні медичної частини виявлений хворий з травматичною ампутацією правої верхньої кінцівки. Травма отримана ним на виробництві 9 квітня цього року. На теперішній час з рани досі не зняті шви», – зазначає прес-служба.

Крім того, засуджені не знають про своє право через звернення до Уповноваженого з прав людини оскаржити дії адміністрації установи чи умови тримання.

27 травня 2019 року засуджені в одеській виправній колонії №51 вчинили бунт, сталася пожежа. Внаслідок заворушень були пошкоджені міжзонне КПП, приміщення чергової частини та адміністративної будівлі в зоні, відділу нагляду і безпеки та інші приміщення

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 07:43 :54