live
Новини » Регіони 90

У Тернополі демонтують 67 МАФів

На засіданні виконкому прийняли рішення демонтувати малі архітектурні форми, які не входять у Схему розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємицької діяльності у Тернополі.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі міськради, йдеться про 67 МАФів.

«Після затвердження виконкомом у квітні Схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Тернополі були визначені ті МАФи, розташування яких не відповідало даному документу: вони знаходилися на зелених зонах або тротуарах, в охоронних зонах пам’яток історії, культури і архітектури, на зупинках громадського транспорту або в радіусі 50 м від загальношкільних та дошкільних закладів. Загалом у Тернополі налічується 97 таких споруд, – сказав міський голова Сергій Надал. – Тому всім суб’єктам господарювання – власникам згаданих тимчасових споруд, були надіслані попереджувальні листи, у яких йшлося про неможливість автоматичного поновлення договорів сервітутів. Натомість, для продовження ведення підприємницької діяльності, їм запропоновали або подати звернення на сесію міської ради для погодження депутатами подальшого функціонування кіоску на тому ж місці, або звернутися щодо можливості переміщення їхньої тимчасової споруди на нову незадіяну земельну ділянку, чи самостійно демонтувати кіоск у 20-денний термін».

Із числа підприємців-власників 97 МАФів лише декілька самостійно демонтувала кіоски, ще 20 – подали звернення на сесію міськради, відповідно до рішення якої шістьом з них було погоджено продовжити договір сервітуту.

«А власники 67 тимчасових споруд жодним чином не відреагували на листи: не демонтували самостійно, не пішли на сесію, не написали заяву на зміну місця розміщення МАФу. А це означає, що 67 тимчасових споруд знаходяться на земельних ділянках незаконно», – наголосив очільник Тернополя.

Якщо впродовж наступних 20 днів власники цих МАФів не демонтують їх самостійно, або не змінять місце розташування кіоску, незаконно розміщені МАФи будуть демонтовані примусово, згідно із прийнятим рішенням виконкому.

Loading...
Loading...
Loading...