live
Новини » Регіони 43

У Луцьку презентували новий фотоальбом про місто

У Луцьку презентували новий фотоальбом про місто

У Луцьку відбулася презентація нового фотоальбому, у якому зібрані найкращі світлини та фотоспогади про місто.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

Як розповіла начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська, новий фотоальбом «Луцьк» – це сучасне видання, у якому зібрано понад 300 найкращих світлин нашого міста у різні сезони року. Над ним працювали чимало професіоналів, які дуже люблять місто Луцьк. «Цей фотоальбом стане цікавим та оригінальним подарунком для друзів, партнерів та колег із інших міст та країн», - зазначила вона.

До роботи над виданням були залучені не просто професіонали, а передусім залюблені у рідний Луцьк містяни. Фотограф Віктор Петрук протягом року полював за настроєм Луцька у різну пору доби, фіксував його обличчя – жителів і гостей, його поставу: пам’ятки, споруди та простори довкола, його ритм, події та пригоди. Він відзняв основний масив світлин альбому, крізь грані його таланту і бачення лучани та гості міста споглядатимуть Луцьк у цьому виданні.

Також частку свого таланту вклали у видання фотографи Костянтин Семицький, Максим Тарківський та Максим Кудимець. Художній образ альбому створила дизайнерка Інна Питель, авторка бренд-буку нашого міста та візуальних образів багатьох промоційних видань.

Літературну редакцію видання здійснила поетеса Ольга Ольхова, чиїми творами, присвяченими рідному місту, надихались усі члени творчої групи проекту. А втілила альбом у папері Жанна Гадяк (друкарня «Волиньполіграф»).

Віднині новий фотоальбом «Луцьк» можна буде придбати у Центрі туристичної інформації та послуг. Виготовлено понад тисячу примірників.

Loading...
Loading...
Loading...