Тимошенко без посади прем'єр-міністра: політики оцінили союз «Слуги народу» з «Батьківщиною»

ZIK

Враховуючи те, що в нас парламентсько-президентська республіка, Зеленському захочеться мати контрольованого прем’єра. А тут Юлія Володимирівна точно не підходить.

Таку думку в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

Позафракційний народний депутат України Юрій Бублик вважає, що найбільше стати прем’єр-міністром України сьогодні хоче Юлія Володимирівна Тимошенко. Однак Зеленський, певен нардеп Бублик, хоче цього найменше.

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз також запевняє, що Юлія Володимирівна точно не підходить на посаду прем’єр-міністра.

«Враховуючи те, що в нас парламентсько-президентська республіка, Зеленському і тим людям, які з ним, захочеться мати контрольованого прем’єра. А тут Юлія Володимирівна точно не підходить. Ми бачили її в різних періодах при владі і знаємо, що вона здатна задавати свій тон, навіть якщо він не усіх влаштовує», – зауважив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу.

Відтак, додає Ахтем Чийгоз, зустріч Зеленського й Тимошенко в Адміністрації Президента – ситуативна, але водночас вона викликає тривогу.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявила, що партія «Батьківщина» не буде в опозиції до нової української влади, навіть якщо її не візьмуть до коаліції у Верховній Раді.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...