Трамп не проти отримати компромат на своїх політичних суперників

Президент США Дональд Трамп. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент США не проти скористатися на виборах компроматом на суперників, навіть якби його надала інша держава – і це, за його словами, не було б втручанням у вибори.

Про це Трамп сказав в інтерв'ю телеканалу ABC News, передає Укрінформ.

На запитання ведучого, чи погодиться виборчий штаб Трампа прийняти компромат на політичних суперників від іноземних урядів (таких як Китай і Росія), а чи передасть його до ФБР, президент США відповів: «Я думаю, треба зробити і одне, і друге».

Водночас він підкреслив, що не бачить нічого поганого, аби скористатися цією інформацією. «Я думаю, можливо, варто послухати про це, немає нічого поганого в тому, щоб послухати», – зауважив господар Білого дому.

За його словами, якби хтось зателефонував з іншої країни, наприклад, Норвегії, і сказав, мовляв, у нас є інформація про вашого опонента… «О, я думаю, що хотів би її почути», – зазначив Трамп.

При цьому він висловив переконання, що отримання компромату від іноземного уряду на американських політиків у такій ситуації не вважалося би втручанням у вибори.

«Це не втручання, якщо вони мають інформацію, то я думаю, взяв би її, – сказав Трамп. – Якби там було щось не так, то я, можливо, пішов би до ФБР».

Утім, зауважив Трамп, ФБР не має достатньої кількості агентів для розслідування таких повідомлень.Loading...