Сила слова «привіт»: про романтичних іноземців

Сиджу обідньої пори на лавці і читаю книжку про основи математики, переглядаю стрічку новин.

В очі кидається стаття, що розмова із незнайомцями робить нас щасливішими. Вчені кажуть, що достатньо лиш сказати «привіт», поговорити трішки – і ви знову відкриєте для себе просту істину: довкола нас такі ж люди, які ми, – з тими ж емоціями, проблемами та потребами.

Після цього поруч спостерігав, як теорія втілилася у життя.

На лавку сіла симпатична дівчина з блідою шкірою. Вона іноземка і говорила по телефону гарною англійською мовою. На горизонті з’явився спортивної статури засмаглий хлопець, який відчував у собі впевненість. Напевно, якийсь турок. Він оцінив ситуацію і сів на лавку поруч з дівчиною. Коли вона закінчила свою розмову, то хлопець привітно сказав їй:

– Hello!

Не повірите, але спрацювало! Вони почали просто говорити про життя, хто звідки, чому приїхали у Львів. Романтичне місто Лева розпалило теплоту щастя від зустрічі та відкриття для себе нової незнайомої людини. Завершилося все тим, що вони сміючись пішли гуляти сонячним центром. Їм пити захотілося. А я собі згадав фільм «Перед сходом сонця», можливо, у них теж така ж гарна історія будеРедакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...