Новини » Суспільство 4114

Склав/не склав: Оприлюднено поріг ЗНО з української мови, математики, фізики

Фото: politeka.net

13 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, який у 2019 році дорівнюватиме 23 тестовим балам.

Відповідне рішення комісії було ухвалено під час засідання, що відбулось у Міністерстві освіти і науки, повідомляє Osvita.ua.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з української мови і літератури складає 53 613 осіб, що дорівнює 16 % від загальної кількості учасників тестування.

До 14 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з української мови і літератури.

Як відомо, результати ЗНО з української мови і літератури також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 104 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови, дорівнює 68 тестовим балам.

Окрім того, експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила поріг «склав/не склав» з математики на рівні 11 балів.

Учасники ЗНО з математики, чий бал дорівнює 11 чи вище за нього, можуть використати свої сертифікати ЗНО з математики при вступі у заклади вищої освіти.

Як повідомлялося, з 2021 року математика буде обов’язковим предметом для складання державної підсумкової атестації і проводитися буде за технологіями ЗНО. Попередньо обговорюється, що тест з математики буде дворівневим: для тих учнів, які вивчали математику як профільний предмет, і для тих, які вивчали його в рамках загальної освітньої програми.

У 2019 році тестування з математики в основну сесію ЗНО пройшли 155 356 учасників.

13 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, який у 2019 році дорівнюватиме 13 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з фізики, складає 3 204 особи, що дорівнює 15 % від загальної кількості учасників тестування.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з фізики, дорівнювала 60 тестовим балам.

 

Loading...
Loading...
Loading...