Новини » Політика 13 червня, 2019, 1:20
Розмови про високі зарплати чиновників викликають відторгнення, – Іллєнко
ZIK
ZIK

Будь-які розмови чиновників про високі зарплати викликають відторгнення у людей, особливо на фоні того, що вони не бачать їхньої ефективної роботи. Я би порадив чиновникам частіше спілкуватися з людьми на вулицях і в транспорті.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Андрій Іллєнко.

У пана Іллєнка поцікавилися, чи міністр Рева шантажує українців заявами про підвищення зарплати. У відповідь він заявив, що загалом міністр відзначається дивними заявами. Водночас він зазначив, що тема зарплат чиновників нервово сприймається більшістю людей, тому що рівень життя в Україні є дуже низький.

«Сьогодні будь-які розмови про високі зарплати чиновникам викликають відторгнення, особливо на фоні того, що люди не бачать ефективної роботи. Якби вони бачили, що стрімко зростають економіка та їхні доходи і налагоджується життя, тоді звичайно не було б такої негативної реакції. Я би порадив деяким людям у чиновницьких кабінетах частіше виходити і спілкуватися з людьми на вулицях, у транспорті та регіонах. Мені здається, що вони сидять у своїх кабінетах, оточені охороною та кортежами і не відчувають цих наслідків», – переконаний народний обранець.

Водночас ведучий запитав: які претензії можуть бути до Реви, якщо підвищують пенсії та виплачують субсидії. У відповідь політик зауважив, що претензії не персонально до міністра, а йде мова про загальні результати уряду.

«За три роки після глибокого падіння там 1,5-2% зростання в рік. Це називається, що ми стоїмо на місці. Може немає найгіршого сценарію, але ніякого зростання немає. Не була проведена деолігархізація, не проведені структурні зміни. Є лише гасіння пожеж і випрошування чергових кредитів у МВФ», – констатував Андрій Іллєнко.

Нагадаємо, міністр соціальної політики Андрій Рева вважає що люди, які оперують або є розпорядниками коштів на мільярди гривень, мають отримувати таку зарплату, щоб у них не було спокуси.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 14:04 :28