Новини » Політика

Росія точно не погодиться на обмін політв'язнів, — експерт

ZIK

Ймовірно, Росія до останнього не захоче віддавати українських політичних в’язнів. Сумнівно, що це питання можна вирішити в межах Мінських домовленостей.

Про це в програмі «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив директор дому «Вільної Росії» Григорій Фролов.

«На мою думку, українських полонених, яких утримує Росія, треба ділити на групи: військові, моряки тощо», — зазначає Григорій Фролов.

Попри те, що обмін за принципом «всі на всіх» не передбачає поділ в’язнів, Росія точно не захоче повернути політичних полонених, вважає експерт.

«Обмін «всі на всіх» точно не вміщатиме у собі політичних в’язнів. Це люди, які згідно російського законодавства, проходять по зовсім іншій, жорсткішій, статті», — говорить Григорій Фролов.

Обмін політичними полоненими, ймовірно, буде вирішуватися на іншому рівні, каже директор дому «Вільної Росії».

«Напевно, це не буде рівень Мінських домовленостей чи будь-яких інших угод, які настануть після них. Я думаю, що зараз Росія приглядається до нової АП в Україні. Агресор може спробувати як і заробити щось на цьому, так і залишитися на Донбасі подовше», — пояснює експерт.

Григорій Фролов звертає увагу на позицію політичних сил Німеччини щодо Росії.

«В німецькій політиці партія «зелених» активно виступає проти стосунків з Росією. Водночас, соціал-демократи грають на виборця і діють всупереч цінностям. Тому це таке монотонне перетягування канату», — коментує Григорій Фролов.

Втім, директор дому «Вільної Росії» переконаний, що після виборів до Європарламенту, обрання міністра зовнішньої політики, утворення коаліції не слід очікувати поблажливого ставлення до Росії чи пом’якшення санкцій.

Нагадаємо, українська делегація у ПАРЄ закликає президента Володимира Зеленського, Адміністрацію президента та Міністерство закордонних справ долучитися до боротьби проти повернення Росії у Парламентську асамблею Ради Європи.Loading...